Slide banner

Výběrové řízení - Hotel TOP Benecko, okr. Liberec

 VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ  "Souboru nemovitostí v obci Benecko - HOTEL TOP" nejvýhodnější došlé nabídce, který je zapsaný do soupisu konkursní podstaty úpadce GASTEX spol. s.r.o., se sídlem Praha 10, V Korytech 67, IČ: 43002960.

Předmětem prodeje a ocenění bzl čtyřpodlažní horský hotel TOP, postavený v r.1980, jehož příslušenství tvoří přilehlé venkovní úpravy a pozemky. Nemovitost se nachází ve spodní části na okraji obce, u hlavní silnice Dolní Štěpanice-Benecko, v blízkosti lyžařských vleků, cyklostezek, koupališť, golfového hřiště a dalších turistických aktivit. 

Budova hotelu je čtyřpodlažní zděná horská stavba se sedlovou plechovou střechou.Fasáda je břízolitová, okna dřevěná zdvojená, dveře jsou hladké nebo částečně prosklené. Vytápění je v přízemí plynové etážové, v horní podlaží elektrické, akumulační kamna u původních pokojů a přímotopy u dostavovaných pokojů. Povrchy podlah jsou převážně koberce a keramické dlažby. V suterénu je betonový povrch. V roce 1993 a 1997 byla provedena vestavba pokojů do střechy hotelu a nad kuchyní. V roce 1999 byla vybudována plynová přípojka a plynové vytápění přízemí, včetně ohřevu teplé vody. Údržba objektu je prováděna, technický stav je dobrý a odpovídá svému stáří. Vyskytující se závada je občasné zatékání do podkrovních pokojů střešními okny - vikýřů.

Vnitřní dispozice: suterén: elektrokotelna, plynová kotelna, elektrorozvodna, dílna, lyžárna, sušárna bot, šatna, sprchy, sauna, ochlazovací bazén u samy. Přízemí: vstupní hala, jídelna, společenská místnost, kuchyně, formanka, pokoje hostů, chodby. 2,3 a 4 patro: pokoje hostů, chodby, sklad. Celkový obestavěný prostor činí 5 445 m3 z toho je 1 321 m2 zastavěné plochy. Dále se zde nachází objekt garáže, který je zděný a zčásti je zapuštěný do terénu pod travnatý kurt.

 

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Kontaktní osoba
Ing. Jaroslav Huf
Tel: 420 602 744 928
huf@moravolen.cz
ID řízení
V 01/14
1. Kolo VŘ.
24.10.2014
2. Kolo VŘ.
05.12.2014
Kraj / okres
Liberecký kraj
Adresa
Štepanická Lhota 12

Top nabídky