Slide banner

Stavební bednění DALLI, plocha 1.015 m², nové

Nabízíme k prodeji odlehčené rychle stavitelné bednění DALLI, typ 2. Bednění se používá ve stavebnictví pro betanářské a podobné práce. Bednění DALLI je v souladu s evropskými normami a je schválené k použití v ČR ve VÚB v Praze. Bedněním DALLI lze bednit stěny sklepů, sloupy, šachty, základy staveb nebo kulaté zásobníky. Bednění se sestavuje jako jednoduchá skládačka, s maximálním vyloučením šroubových spojů. Lešení sestává z cca 32 položek. Jsou to rohy vnitřní, rohy venkovní, rohy sproměnnými úhly, bednící panely různých rozměrů, montážní můstky, spojovací čepové svěrky, spojovací můstky, univerzální spojení a další příslušenství. Kovový rám bednícího panelu je vyplněn dřevěnou vodostálou deskou, opatřenou ochranným filmem.
Při řádně prováděné údržbě lze panely použít opakovaně až 250 krát. Příslušenství /čepové svěrky, spínací tyče, křídlaté matky atd./ jsou standardně pozinkované. Bednění lze montovat dvěma pracovníky bez použití jeřábu, nebo spojit více panelů a osadit jeřábem. Celková plocha bednění celkem 1015 m².

Odlehčené rychle stavitelné bednění DALLI je v továrním provedení. Dle vlastníka jsou všechny prvky bednění původní. Bednění je uskladněno na volné ploše dvora. Z celé sestavy bednění bylo v provozu použito cca 10 % prvků. Ostatní prvky jsou nové.

Fotogalerie

Kontaktní osoba
Ing. Bc. Jaroslav Huf
Tel: 721 840 961
jhuf@moravolen.cz
Kupní cena
2 900 000,- Kč bez DPH

Top nabídky