Slide banner

Možnost získání referencí u následujících subjektů, se kterými MORAVOLEN HOLDING a.s. již na dražbách spolupracoval, resp. pro které dražby zajišťoval a provedl

1. ALLWOOD, a.s.
2. EP Kapitál Group, a.s
3. Ing. Štěpán Bláha, správce konkursní podstaty
4. JUDr. Jaroslav Bronczek, správce konkursní podstaty
5. Ing. Jaromír Blažej, správce konkursní podstaty
6. Mgr. Ing. Pavel Lev, správce konkursní podstaty
7. Ing. Petr Švec, správce konkursní podstaty
8. Ing. Karel Černý, správce konkursní podstaty
9. BIMEX, spol. s.r.o.
10. Mgr. Helena Kučerová, advokátka, správce konkursní podstaty
11. Ing. Alois Přibyl, správce konkursní podstaty
12. JESAN státní podnik Šumperk „v likvidaci", zastoupený Ing. Karlem Zárubou, likvidátorem
13. JUDr. Jitka Dolečková, advokátka, správce konkursní podstaty
14. Ing. Hana Klimešová, správce konkursní podstaty
15. Ing. Ludmila Kamlenková, správce konkursní podstaty
16. Mgr. Pavel Švesták, advokát,správce konkursní podstaty
17. JUDr. Josef Sedláček, advokát, správce konkursní podstaty
18. JUDr. Dagmar Koláková, advokátka, insolvenční správkyně
19. Mgr. Ing. Petra Hamplová Ph.D., insolvenční správkyně
20. Mgr. Pavlína Jašková, advokátka,insolvenční správkyně
21. Mgr. Radovan Indra, advokát, insolveční správce
22. EC Group, a.s.
23. A - Trading, a.s.
24. Mgr. Ing. Pavla Buxbaumová, insolveční správkyně
25. JUDr. Ilona Dorková, insolveční správkyně
26. Město Šumperk
27. Ing. Soňa Aubrechtová, insolveční správkyně
28. JUDr. Eva Ondráčková, správkyně konkursní podstaty
29. Zdeněk Rosek, správce konkursní podstaty
30. Ing. Marek Tříska, insolvenční správce
31. JUDr. Pavel Novický, správce konkursní podstaty
32. Ing. Stanislav Kužela, správce konkursní podstaty
33. JUDr. Václav Marek, správce konkursní podstaty
34. Ing. Eva Procházková, insolvenční správkyně
35. CIB GROUP, a.s.
36. JUDr. Ing. Helena Horová, insolvenční správkyně
37. JUDr. Lenka Vidovičová LL.M., insolvenční správkyně
38. Mgr. David Vandrovec, insolvenční správce
39. Mgr. Tereza Vodičková, insolvenční správkyně
40. JUDr. Viliam Vidovič, insolvenční správce
41. Mgr. Aneta Šlosarová, insolvenční správkyně
42. Mgr. David Gregor, insolvenční správce
43. Havel, Holásek & Partners s.r.o., advokátní kancelář
44. Ing. Ivo Kotaba, insolvenční správce
45. Mgr. Martin Fuchsig, insolvenční správce
46. Mgr. Magdalena Iliadisová, notářka
47. Mgr. Hana Mátlová, notářka
48. Mgr. Radoslav Lavička, insolvenční správce
49. JUDr. Pavel Čižkovský, insolvenční správce
50. JUDr. Danuše Polláková Staňková, insolvenční správkyně
51. Mgr. Irena Jonáková, insolvenční správkyně
52. Mgr. Jan Urban, insolvenční správce

Přehled některých realizovaných dražeb nemovitostí a movitých věcí (dobrovolných i nedobrovolných)

Reference pro reality

Průmyslový areál Chlumec nad Cidlinou, okr. Hradec Králové

Komerční areál v průmyslové zóně v Lišicích u Chlumce nad Cidlinou, který je situován na severozápadním okraji zájmového území cca 8 km od dálnice D11 směr Hradec Králové - Praha. Areál má výměru 37 780 m² s možností výrazného dalšího rozšíření a rozvoje,...

Zobrazit detail »

RD Červená Voda, okr. Ústí nad Orlicí

Nabízíme rodinný dům nacházející se v blízkosti centra obce Červená Voda, který je dispozičně řešen jako 3+1 s možností rozšíření o prostorné podkroví. Dům je situován u místní komunikace v obci ve směru Červená Voda – Horní Boříkovice.

Zobrazit detail »

RD/Rekreační objekt v Nedvězí u Rohle, okr. Šumperk

Stylový objekt k bydlení 4+1 v malebné vesnici Nedvězí u Rohle. V přízemí se nachází vstupní hala, obývací pokoj, kuchyň, koupelna s wc a ložnicí, v patře se pak nachází další ložnice a 2 půdní prostory, možné vybudovat k bydlení, dům částečně podsklepen. Vytápění ústřední kotlem na tuhá paliva, voda z vlastní studny, el. přípojka, odpady svedeny do plast. septiku, střecha sedlová osinkocementových šablon. Za domem se nachází udržovaná zahrada s přístavkem na nářadí, dále kryté parkovací stání na auto. Užitná plocha 220 m², plocha parcely 655 m².

 

Zobrazit detail »

RD Bělá pod Pradědem, okr. Jeseník

Zděný rodinný dům s dvěma bytovými jednotkami, každá jednotka má samostatný vchod a pěknou zahradu. Užitná plocha činí 200 m². Dům je umístěn na okraji Adolfovic, místní části obce Bělá pod Pradědem, v zástavbě rodinných domů nedaleko místní komunikace vedoucí na Šumnou.

Zobrazit detail »

Novostavba RD v obci Rohovládova Bělá, okr. Pardubice

Novostavba RD před dokončením se zahradou o dispozici 6+kk v obci Rohovládova Bělá. Nemovitost se nachází v nové zástavbě rodinných domu na okraji obce. Jedná se o přízemní budovu s obytným podkrovím, v přízemí se nachází ložnice, obývací pokoj s kuchyní, koupelna s wc a pokoj, v  patře pak 3 pokoje a šatna. Přizemí je hotové, patro nutné dodělat. Vytápění elektrickým kotlem, voda obecní, odpady do kanalizace, podlaha plovoucí a dlažba, krb, okna plastová, konstrukce betonové tvárnice, užitná plocha domu cca 180 m²,zahrada 264 m².

 

Zobrazit detail »

Komerční objekt Lišice, okr. Hradec Králové

Budova byla využívána jako administrativní objekt společnosti Magbud Czech Republic s.r.o. Tato budova č.p. 114 v obci Lišice, stojí na pozemku st.p.č. 152 a je tvořena ze 2. NP a 1. PP. V přízemí se nacházejí kanceláře, soc. zařízení zvlášť pro muže a ženy (sprchy, umyvadla, toalety), bývalá ústředna, spojovací chodba a schodiště. v patře jsou bývalé kanceláře předělány na ubytovací pokoje pro dělníky, dále je zde také sociální zařízení pro muže a ženy. V přízemí se nachází kotelna a skladovací prostory. 

Zobrazit detail »

Byt 3+1 Šumperk, 64 m², ulice Puškinova

Bytová jednotka o dispozici 3+1, v klidné lokalitě, při ulici Puškinova. Nachází se ve 4. nadzemním podlaží vlevo od schodiště. Orientace obytných místnost je na východ, jihovýchod a severozápad. Je ve výborném technickém stavu a je dobře udržovaná. Má nově vybudované zděné byt. jádro, nové obklady, nový sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, koupelnový radiátor („žebřík“). Má samostatně řešený nový záchod. V bytě byly provedeny nové rozvody vody a plynu. V kuchyni je osazena původní kuchyňská linka, avšak zde byly započaty přípravy pro osazení novou kuchyňskou linkou (obklady zdiva, rozvody vody, plynu, elektřiny, odpadu). 

Zobrazit detail »

Penzion Helvíkovice, okr. Ústí nad Orlicí

Objekt rodinného domu situovaný v jihozápadním okraji obce Helvíkovice při pravém břehu řeky Divoká Orlice, který slouží z části k bydlení a zčásti využíván jako penzion. Jedná se o původní zemědělskou usedlost z roku 1850, která prošla postupnou rekonstrukcí. Stavba domů je zděná s jedním nadzemním podlažím a podkrovím v celé zastavěné ploše.

Zobrazit detail »

Rodinný dům s pozemkem Píšť, okr. Opava

Rodinný dům č.p. 295 se zahradou, hospodářskou budovou, garáží, a pozemky, včetně příslušenství v blízkosti centra obce Píšť.

Zobrazit detail »

Výrobní a skladovácí prostor 700 m² se zázemím Šumperk

Přízemní výrobní (skladovací) halu o výměře cca. 700m2, s případným zázemím (sociální zařízení, šatna, jídelna, kanceláře, garáž,…) v Šumperku. Výška stropu cca. 6 m, vytápění plynem, rozvody elektřiny pro strojní zařízení, voda, kompresorovna k dispozici. Možnost připojení k internetu, elektronický zabezpečovací a kamerový systém, pronájem VZV.

Dále k dispozici zpevněné příjezdové a parkovací plochy,možnost vjezdu kamionů. Výborná dopravní obslužnost.  

 

Zobrazit detail »

RD Bludov, okr. Šumperk

Pěkný samostatný rodinný dům v obci Bludov s pěknou zahrádkou, garáží pro dvě auta, dílnou. Dům je dispozičně řešen jako 4+1 v původním, ale udržovaném stavu. Užitná plocha cca 120 m2. Celková výměra pozemků vč. zastavěné plochy je 1 308 m2, z toho zahrada činní 985 m2. Voda je získávána z vlastní studny, hluboké 20 m. Ohřev vody zajišťuje elektro-bojler. Vytápění je na tuhá paliva, avšak je možno použít i elektrokotel. Plyn není zaveden (na hranici pozemku). Přípojka elektro 230V-400V. Odpady svedeny do kanalizace. Dům má vlastní zabezpečovací systém proti krádeži. Dům se nachází v  klidné venkovské lokalitě, v blízkosti kompletní občanská vybavenost, tenisové kurty, základní škola, obchodní dům. 

Zobrazit detail »

RD Spálov, okr. Nový Jičín

Rodinný dům v obci Spálov, se 2. bytovými jednotkami (4+1;1+1) a garáží. Nacházející se na pěkném slunném místě v centru obce. Celková plocha pozemku 1653 m2. 

Zobrazit detail »

Prodej stavebního pozemku 2 329 m2 Sklené u Malé Moravy, okr. Šumperk

Stavební pozemek o výměře cca 2 329 m2, vhodný k výstavbě chaty či roubenky, ve vyhledávané lokalitě Sklené u Malé Moravy. Pozemek se nachází v nejhornější části obce, v malebném prostředí Kralického Sněžníku. Bezproblémový příjezd po asfaltové silnici, potok Malé Moravy okolo hranice pozemku. Kousek od poslední zastávky autobusu. V blízkosti jsou lyžařská střediska Dolní Moravy, Vysoká, Kunčice, Branná, Ostružná, Ramzová,… či možnost bohatého turistického vyžití.

Zobrazit detail »

Prostorný cihlový byt 3+1 Nový Jičín, 120 m2

Prodej nadstandardně prostorného cihlového bytu s dispozicí 3+1, v osobním vlastnictví, o celkové ploše cca 120 m2, nacházející se blízkosti centra, v klidné lokalitě, při ulici Msgr. Šrámka, s výbornou dostupností (500 m od vlakového nádraží, 350 m od autobusového nádraží). V nejbližším okolí je veškerá občanská vybavenost okresního města (mateřská školka, ZŠ, obchodní centra, bazén …). Byt se nachází ve vyvýšeném přízemí a mezi jeho velkou přednost patří vlastní samostatný vchod a neprůchozí pokoje.

Zobrazit detail »

Rekreační chata Sklené u Malé Moravy, okr. Šumperk

Velmi pěkná, nově zrekonstruovaná rekreační chata, s obytnou plochou cca 70 m2, nacházející se v krásném prostředí Kralického Sněžníku. K chatě náleží pozemek o celkové výměře 1 677 m2 s možností rozšíření/přikoupení pozemku o výměře 2 329 m2. Přízemí domu je prostorné otevřené s velkým obývacím pokojem s krbem, který zajišťuje centrální vytápění chaty. Podlahy v celém přízemí jsou nově pokryté vkusnou keramickou dlažbou. Stropy jsou dřevěné s nově vyměněnými a přiznanými trámy, nové dřevěné obložení stěn, omítky. V přízemí se dále nachází menší kuchyňka s jídelním stolem a pěkná útulná nová koupelna se sprchovým koutem a wc. V chatě jsou nové rozvody vody, elektro a odpady. Podkroví chaty je obytné, otevřené, také po kompletní rekonstrukci se dvěma propojenými pokoji. Chata leží při severním okraji obce Sklené, které je vyhledávanou lokalitou k rekreaci, v blízkosti jsou lyžařská střediska Dolní Moravy, či možnost bohatého turistického vyžití.

Zobrazit detail »

RD Moravičany, okr. Šumperk

Rodinný dům po částečné, velmi zdařilé rekonstrukci, se dvěma bytovýma jednotkami o dispozici 3+1 a 2+kk. Celý dům má nové rozvody vody v plastu, rozvody topení v mědi vč. otopných těles, rozvody elektřiny v mědi s novými jističi. Nové revize elektřiny a plynu. Nově osazena plastová okna. Dům vytápí nový plynový kondenzační kotel, který je napojen na termostat, který zajišťuje stálou teplotu v domě.

Zobrazit detail »

Byt 3+1, 73 m², Šumperk, ul. Prievidzská

Krásný zrekonstruovaný byt 3+1, 73m² v Šumperku, ulice Prievidzská, který se nachází v prvním patře panelového domu. Byt má plastové okna, nové plovoucí podlahy v pokojích koberce, nové omítky, dřevěné dveře, zděné jádro, nová kuchyň se sklokeramickou deskou, koupelna, samostatné wc. Nájemné včetně služeb, služby jsou stanoveny na 4 člennou rodinu.

Zobrazit detail »

Rodinný dům se zahradou Ostrava - Svinov

Polyfunkční objekt 500 m2, po kompletní rekonstukci Rýmařov

Objekt prodán za cenu 5.990.000,- Kč

Zobrazit detail »

Top nabídky