Slide banner

Výrobní a skladovací objekty v Bludově (ACHP)

Nabízíme k prodeji areál společnosti SULA s.r.o. v areálu bývalého ACHP v obci a katastrálním území Bludov. Areál se skládá ze zděné výrobní haly, ocelové montované haly, vedlejší stavby a pozemků.  Zastavěná plocha pozemků činí 1 088 m², celková plocha 3 300 m².

Výrobní hala kamenictví - je situována severně od správní budovy na pozemku p.č.st. 2862. Jedná se o volně stojící dvoulodní zděnou výrobní halu montovanou ze železobetonových plošných prvků s výplňovou vyzdívkou obvodových stěn, zastřešení je kovovými příhradovými vazníky a střešními deskami s krytinou profilovaným plechem KOB. Podlaha je cementová mazanina, vrata kovová, dveře kovové a náplňové, okna luxfery a dřevěná nebo kovová zdvojená. Vytápění je elektrickými akumulačními kamny, teplá voda je z elektrického boileru a průtokového ohřívače. Je zaveden motorový proud. Stavba je s jedním nadzemním podlažím bez podsklepením, v jihovýchodní části je provedena vestavba druhého podlaží pro kancelář malého rozsahu.Zastavěná plocha podlaží činí 644 m².

Ocelová montovaná hala- je situována na pozemku p.č.  2867/2. Je  jednopodlažní bez  podsklepení a  bez  podkroví  obloukového profilu. Základové pasy jsou z prostého  betonu,  kovová konstrukce haly  je zakotvena  šrouby do základu. Vrata jsou kovová, dveře a okna nejsou zřízeny. Hala sloužila jako sklad materiálu. Zastavěná plocha 332 m².

Vedlejší stavba - na pozemku p.č.st. 2867/10 je zřízena jako vedlejší doplňková stavba celomontované konstrukce z prostorových buněk typ SLUŠOVICE, umístěných na betonové podezdívce obložené kabřincem. Konstrukce je z ocelových profilů se stěnami rámové konstrukce s vnější úpravou hliníkovým plechem a vnitřním obložením ezalitovými deskami s nátěrem. Vytápění je elektrické, je zaveden motorový proud. Vnitřní dispozice sestává z ubytoven a hygienického zařízení (umývárna a záchod). Střecha je pokrytá pozinkovaným profilovaným plechem KOB. Klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu.

 

Cena k jednání.

Fotogalerie

Kontaktní osoba
Ing. Jaroslav Huf
Tel: 420 602 744 928
huf@moravolen.cz
ID reality
R 11/26
Kupní cena
3 500 000,- Kč
Forma prodeje
přímý prodej
Kraj / okres
Olomoucký kraj >> Šumperk
Adresa
789 61 Bludov (areál ACHP)
Prohlídky

Možno dohodnout telefonicky nebo e-mailem.

Top nabídky