Slide banner

Rodinný dům s pozemkem Píšť, okr. Opava

Rodinný dům č.p. 295 se zahradou, hospodářskou budovou, garáží, a pozemky, včetně příslušenství v blízkosti centra obce Píšť.

Rodinný dům je budova částečně podsklepená, dvoupodlažní s půdním prostorem, provedený ve zděné technologii. Vytápění zajištěno kotlem na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým bojlerem, radiátory plechové. Elektroinstalace světelná i motorová. Objekt je napojen na veřejné inženýrské sítě elektrorozvodem, vodou a kanalizací. Dle prohlášení majitele byla stavba dokončena v roce 1950 a od tohoto roku je užívána. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, nové rozvody elektro, topení, podlahy, omítky, užitná plocha domu činí cca 200 m², zahrada cca 1.000 m²

Příslušenství tvoří vedlejší stavba – hospodářská budova, která je jednopodlažní, nepodsklepená s půdním prostorem a sedlovou střechou. Stavba je provedena ve zděné technologii, okna a vrata dřevěná, elektroinstalace světelná, eternitová krytina. Dále tvoří příslušenství garáž, která je nepodsklepená zděná budova bez čp/če, s pultovou střechou, krytina lepenková, vrata a okno dřevěné, Stavba byla dokončena v roce 1990 a od tohoto roku je užívána. Pozemky pak tvoří jednotný funkční celek se stavbou.

Volné ihned.

Fotogalerie

Kontaktní osoba
I
Tel: I
I
ID reality
R 15/01
Kraj / okres
Moravskoslezský kraj >> Opava
Adresa
Hůrecká 295, Píšť
Prohlídky
Možno dohodnout telefonicky nebo e-mailem.

Top nabídky