Slide banner

Dům s nebyt. prostorem a 2 byty Kopidlno, okr. Jičín

Město Kopidlno se nachází v Královehradeckém kraji, zhruba 13 km jihozápadně od Jičína. Městem vede silnice spojující bývalé okresní město Jičín a Poděbrady. V městě je občanská vybavenost - autobusové i vlakové nádraží, mateřská a základní škola, lékařská péče, obchody. Nemovitost se nachází cca 200 metrů severně od náměstí, vedle hlavní silnice Jičín - Poděbrady.

Předmětem prodeje je soubor nemovitých věcí.
Budova čp. 51
Samostatně stojící nebytový dům částečně podsklepený (sklep o ploše 11 m2) se dvěma nadzemními podlažími a sedlovou střechou, přístavek v přízemí má plochou střechu s mírným sklonem s plechovou krytinou. Střešní konstrukce dřevěná krovová s taškovou krytinou, bez bleskosvodu. Klempířské konstrukce (žlaby, svody, oplechování) z pozinkovaného plechu. Stavba má základové pasy, nosné zdivo zděné o tloušťce do 45 cm. Stropy v 1. a 2.NP s rovným podhledem, ve sklepě klenbové. Dům je přístupný z ulice Jičínská dvěma samostatnými vstupy.

Přízemí je rozděleno na 3 samostatné sekce. Menší nebytový prostor, průjezd do dvora a větší nebytový prostor s přístavbou na západní straně. Menší nebytový prostor byl v době oceňování užíván jako byt, větší nebytový prostor byl provozován jako herna/bar. Byt je ve špatném stavu, bez koupelny, WC si musela zařídit sama nájemnice. Ve stěnách se objevuje značné množství trhlin. Ve druhém NP se nachází byt o velikosti 3+1 se samostatným vstupem z průjezdu domu, pokoje, vyjma plně zařízené koupelny, jsou bez vybavení. Dále se ve 2.NP nachází schodiště do 1.NP, schodiště na půdu, spojovací chodba a komora. Střešní prostor bez využití-půda.

Garáž
Přízemní garáž-betonová podlaha, rovný strop, dřevěná zdvojená okna, plastová rolovací vrata. Vnitřní úprava povrchu-omítky. Obvodová konstrukce zděná (pískovcové bloky+hrubá omítka). Plochá střecha, střešní krytina lepenková asfaltová. Část atiky oplechovaná pozinkovaným plechem. Garáž je příjezdná z pozemku č.57/2 i přístupná ze dvora.

Sklad
Mezi garáží a přístavbou budovy č.p 51 je vestavěn sklad-zděná přízemní stavba bez podsklepení s plochou střechou, stropy klenbové, podlaha betonová, úprava povrchu-omítky. Okna dřevěná zdvojená. Dveře dřevěné do ocelových zárubní. Nebylo umožněno zaměření skladu.

Pozemky
Pozemek označený jako st. p.č. 141/1 - zastavěná plocha a nádvoří o výměře 428 m2. Pozemek je z části zastavěn domem č. p 51, garáží a skladem. Zbytek plochy slouží jako zahrada (povrch-travní porost a zpevněná plocha), na pozemku se dále nachází trvalé porosty a venkovní úpravy.

Pozemek označený jako p.č. 57/2 – ostatní plocha-pozemek přiléhající na severní straně k pozemku st. p.č. 141/1 slouží jako příjezdová komunikace pro garáž. Na východní straně při vjezdu na ulici Jičínská osazená dřevěná vrata. Povrch-travní porost.

Fotogalerie

Kontaktní osoba
I
Tel: I
I
ID reality
R 16/01
Kupní cena
1 450 000,- Kč
Energetická náročnost budovy
G
Forma prodeje
přímý prodej
Kraj / okres
Královehradecký kraj >> Jičín
Adresa
Kopidlno

Top nabídky