Slide banner

Byt 3+1 Šumperk, 64 m², ulice Puškinova

REFERENCE -  objekt již není v naší nabídce

Bytová jednotka o dispozici 3+1, v klidné lokalitě, při ulici Puškinova. Nachází se ve 4. nadzemním podlaží vlevo od schodiště. Orientace obytných místnost je na východ, jihovýchod a severozápad. Je ve výborném technickém stavu a je dobře udržovaná. Má nově vybudované zděné byt. jádro, nové obklady, nový sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, koupelnový radiátor („žebřík“). Má samostatně řešený nový záchod. V bytě byly provedeny nové rozvody vody a plynu. V kuchyni je osazena původní kuchyňská linka, avšak zde byly započaty přípravy pro osazení novou kuchyňskou linkou (obklady zdiva, rozvody vody, plynu, elektřiny, odpadu). V roce 2012 byla vyměněna nová plastová okna. Ohřev vody zajišťuje plynová karma. K bytu náleží sklepní kóje a menší zahrádka za domem.


Bytový dům byl postaven a dokončen v roce 1969, je celý podsklepený a má čtyři nadzemní podlaží. Dům nemá výtah a má jeden vchod. Celkem obsahuje 16. Bytových jednotek. V roce 2010 bylo provedeno zateplení bočních stěn domu se stěrkou, v roce 2012 provedeno nové stoupací vedení v celé domě, v roce 2013 nové vchodové dveře, zvonky a poštovní schránky.


V okolní zástavbě se nachází základní škola, školní jídelna, obchod s potravinami, nedaleko je Nákupní park Šumperk. Parkování je možné před domem na ulici. Vzdálenost do centra obce chůzí je cca 10 minut (0,8 Km), vzdálenost od vlakového a autobusového nádraží je cca 1,1 Km.

Fotogalerie

Kontaktní osoba
Petra Haluzíková
Tel: 731516613
haluzikova@moravolen.cz
ID reality
R 15/07
Kupní cena
850 000,- Kč
Forma prodeje
prodáno
Kraj / okres
Olomoucký kraj >> Šumperk
Adresa
Puškinova 1814/20, Šumperk
Prohlídky
Možno dohodnout telefonicky nebo e-mailem.

Top nabídky