Slide banner

Areál pro výrobu a skladování u středu města Čáslav

Nabízíme k prodeji areál bývalé Prádelny, Čistírny, spol. s.r.o., v katastrálním území Čáslav-Koželuhy. Velkou výhodou areálu je jeho poloha při středu města. Předmětem prodeje jsou hlavní budovy a pozemky: Provozní budova č.p. 77, prádelna, kotelna na plyn, původní kotelna, garáže, přístavba haly prádelny, sklad a úpravna vody.

Vybavení: Vytápění ústřední, elektroinstalace světelná a motorová, rozvody teplé a studené vody, ohřev vody zajišťují el. bojlery, kanalizace.

Areál se rozkládá na ploše 5 597 m2, vše je zapsáno na listu vlastnictví č. 2752 pro obec a katastrální území Čáslav u Katastrálního úřadu pro Středočeský kraj, Katastrální pracoviště Kutná Hora. Dle platného územního plánu města Čáslav se jedná o plochy k bydlení venkovského charakteru nebo o plochy ke skladování, řemeslné výrobě a garážím.

Na pozemcích se dále nachází vrátnice, ocelová kolna u garáží, reakční kruhová nádrž, komín u bývalé kotelny, zděné oplocení západně, drátěné oplocení, přípojka plynu, přípojka kanalizace, pilíř HUP, kovové přístřešky u garáží, zpevněné plochy z betonových panelů a betonu, plotová vrata a vrátka, původní žumpa.

Více informací na vyžádání. Možno nahlédnout do znaleckého posudku.

 

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Kontaktní osoba
Ing. Jaroslav Huf
Tel: 420 602 744 928
huf@moravolen.cz
ID reality
R 14/01
Kupní cena
3 300 000,- Kč
Energetická náročnost budovy
G
Forma prodeje
přímý prodej
Kraj / okres
Středočeský kraj >> Kutná Hora
Adresa
Koželuhy 77, Čáslav

Top nabídky