Slide banner

Rodinný dům v obci Město Albrechtice, okr. Bruntál

Předmětem dražby je rodinný dům č.p. 69 včetně součástí, příslušenství a pozemků, umístěný na parcele č. 293 a 294 k.ú. Linhartovy, obec Město Albrechtice. Nemovitost je situována při hlavní silnici I.tř. č.57 ( mezi městy Krnov a Městem Albrechtice.) Od Krnova je vzdálena cca 10 km, Města Albrechtic cca 5 km. Rodinný dům je umístěn mimo zastavěnou místní část Linhartov, je v okrajové části , na samotě, okolí tvoří pole a louky. Nejbližší zastavěnost místní části Linhartov je od nemovitosti cca 0,5 km. Lokalita Linhartovy je bez občanského vybavení, slouží převážně jako oblast pro bydlení v rodinných domech venkovského typu. Dopravní spojení s městem Krnov jemožné pomocí autobusových linek nebo železničního spojení, dráhy ČD na trase Krnov - Město Albrechtice. Předmětná nemovitost leží na rovinatém pozemku s přístupem přímo z hlavní silnice I. tř. (vlastník ČR - ŘSD ČR). Napojení RD je pouze na rozvod elektrické energie. Jako zdroj užitkové vody jsou k dispozici 2 studny, pitná voda je zajišťována donáškou , kanalizace je svedena do žumpy. Plyn v lokalitě není. Rodinný dům je samostatně stojící, částečně podsklepený s 1 nadzemním podlažím a obytným podkrovím pod sedlovou střechou. Půdorysné parametry domu jsou klasický obdélník 17,4 *10,2
m. Je bývalou zemědělskou usedlostí, kde na obytnou přední část navazuje část hospodářská (dílna) . Zahrnuje jednu bj o velikosti 6+1 s příslušenstvím. Dům je ve stavu zhoršeném, od koupě v roce 2010 nebyla prováděna žádná údržba.
Izolace proti vlhkosti nezjištěna, objekt je ve zvýšené míře zavlhčen. Střešní krytina z pálených tašek vykazuje poškození ( bude nutno provést opravy proti zatékání, střešní krytina původnír.1931). Okna plastová, ale nedokončené parapety a špalety ( okna netěsná). Vybavenost koupelny minimální - pouze vana , bez umývadla, obkladů. Kuchyně s minimální vybavenosti - sporák s el. plotýnkami. Rozvod teplé vody chybějící. Vytápění je ústřední s kotlem na pevná paliva, teplá voda nefunkční, jen studená. K dispozici jsou dvě studny na vlastní parcele, obě pouze s užitkovou vodou.Pitnou vodu není možno odebírat ze studny, je řešena donáškou. Kanalizace je svedena do žumpy na parcele č. 293 před vstupem domu.
Dispozice zahrnuje:
1.PP: sklep ( částečně zaplaven vodou - nelze užívat)
1.NP: chodba 15,6 m2, pokoj 24,0 m2, pokoj 13,0 m2, pokoj 19,3 m2, kuchyně 10,2 m2, spíž 4,5 m2,
WC 0,9 m2 , koupelna 5,8 m2, kotelna 7,7 m2, dílna 10,6 m2 celkem 111,6 m2
podkroví: pokoj 12,9 m2, pokoj 18,1 m2, pokoj 14,9 m2 - celkem 45,9 m2
užitné plochy celkem : 157,5 m2

Soubory ke stažení

Fotogalerie

ID dražby
D 14/15
Forma prodeje
veřejná dobrovolná dražba
Navrhovatel dražby
JUDr. Ing. Helena Horová, insolvenční správkyně
Místo konání
Krátká 2, Šumperk (sídlo dražebníka)
Adresa objektu
Linhartovy 69
Kraj / okres
Moravskoslezský kraj >> Bruntál
Kontaktní osoba
I
Tel: I
I
Jak složit dražební jistotu

Top nabídky