Slide banner

Rodinný dům s pozemkem Hnátnice okr. Ústí n. Orlicí

Předmětem dražby bude rodinný dům č.p. 236 se zahradou. Jedná se o jednopodlažní budovu, která je celá podsklepená s částečně obytným podkrovím se sedlovou a pultovou střešní konstrukcí nepravidelného obdélníkového půdorysu obsahující 2 bytové jednotky 3 + 1 a 2 + 1 s příslušenstvím. Rodinný dum č.p. 238 na st. pozemku p.č. 101 je postaven na betonových pásech s funkční izolací proti zemní vlhkosti, svislé konstrukce zděné cihelné o tl. nad 45 cm, strop nad I.PP betonový, nad I.NP ocelové I nosníky + desky Hurdis s rovným podhledem, krov dřevěný sedlový vaznicový, krytina z eternitové šablony a plech, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnitřní omítky vápenné dvouvrstvé, fasáda břizolitová, vnější obklady chybí, vnitřní obklady v kuchyni, koupelně, WC, betonové teracové, dveře dřevěné sololitové, okna plastová zdvojená, podlahy obytné betonové + PVC a koberce, ostatní podlahy betonové + dlažba. Vytápění ústřední kotel tuhá paliva s rozvody do místností, elektroinstalace světelná a motorová, bleskosvod chybí, rozvod studené a teplé vody, zdroj

TUV elektrický ohřívač, instalace zemního plynu ukončená v pilíři, kanalizace z kuchyně, WC, koupelny do septiku s přepadem, vybavení 2 x kuchyňská linka + 2 x elektrický sporák, vnitřní hygienické zařízení, 2 x vana, 2 x umývadlo, 2 x splachovací WC, ostatní satelit, internet.

Rodinný dum byl postaven v roce 1977, tomu odpovídají použité stavební materiály a způsob provedení. V roce 2007 byla osazena plastová okna a takto užíván doposud.

Součásti rodinného domu jsou venkovní úpravy - přípojka veřejného vodovodu, kanalizace, septik, přípojka elektriky a zemního plynu ukončená v plynoměrném pilířku, plynoměrný pilířek, venkovní schodiště, stavební pozemek p.č. 101, zahrada p.č.226/1 a p.č. 227/1.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

ID dražby
D 16/15 opak.
Forma prodeje
veřejná dobrovolná dražba opakovaná
Navrhovatel dražby
Mgr. Jan Urban, insolvenční správce
Cena dle znaleckého posudku
1 500 000,- Kč
Energetická náročnost budovy
G
Adresa objektu
Hnátnice 238
Kraj / okres
Pardubický kraj >> Ústí nad Orlicí
Kontaktní osoba
I
Tel: I
I
Jak složit dražební jistotu

Top nabídky